LandiRenzo

logo_landirenzoLandi Group působí od roku 1954, kdy byla založena Rendem Lanzi a jeho ženou. Od té doby působí v segmentu zařízení pro přestavbu na LPG a CNG.

Rodinnou firmu převzal po smrti otce v roce 1977 Stefano Lanzi, firma v té době dosáhla vysokého postavení na domácím trhu a začala expandovat. V roce 1993 LandiRenzo převzalo nizozemskou společnost Eurogas. Eurogas, stejně jako LandiRenzo vyvíjelo a prodávalo systémy pro LPG přestavby.

Výrazným mezníkem společnosti byl rok 2008, kdy LandiRenzo převzalo třetího největšího hráče na trhu s plynem, společnost Lovato. Dnes je LandiRenzo světovým lídrem v odvětví LPG a CNG.

Firma je aktivní ve více než 60 zemích světa. V současné době se skupina zaměřuje na produkci technologií pro LPG přestavby a rozvoj nových moderních technologií, včetně paliva budoucnosti - vodíku.

Zažízení LandiRenzo doporučujeme do automobilů s velkými motorovými obsahy a výkony, možnost montáže i do klasických osobních vozidel.

Více informací na http://www.landi.it

landirenzo

Video kanál LandiRenzo na youtube

https://www.youtube.com/user/LandiRenzoTube

 

Základní video prezentace LandiRenzo

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Copyright © 2011 - AutoGas Barták s.r.o, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena, Toplist, Pohoda
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro úpravu převolby klikněte zde.