Redukce a přípojky LPG v Evropě

Redukce pro přizpůsobení koncovky plnění Vašeho vozidla, nebo provedení plnící pistole tankovacího zařízení při tankování LPG v různých koutech Evropy.

V různých zemích se používají různě odlišné plnící pistole tankovacích stojanů LPG. Vzhledem k tomu, že v české republice je jako standard používána koncovka plnění tzv. "italského typu", můžete mít při cestách např. do Německa, Belgie, Holandska, či Francie potíže s natankováním. V každé z těchto zemí se totiž používají jiné koncovky plnění nádrží LPG automobilů.

Rovněž pokud si dovezete vozidlo vybavené alternativním pohonem na LPG z některé z výše jmenovaných zemí, můžete mít problém s natankováním LPG v tuzemsku. Buďto si necháte vyměnit koncovku plnění na vozidle, nebo si pořiďte vhodnou redukci koncovky plnění a problém je vyřešen.

Typ 1 - Bělorusko, Bosna, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Francie, Chorvatsko, Italie, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina
Typ 2 - Holandsko, Německo, Norsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie
Typ 3 - Belgie, Irsko, Lucembursko, Německo, Švýcarsko
Typ 4 - Bělorusko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Ukrajina
Typ 5 - Španělsko

 

koncovky_lpg

koncovky_spanelsko

Přípojky LPG v Evropě

mapa_typu_lpg

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Copyright © 2011 - AutoGas Barták s.r.o, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena, Toplist, Pohoda
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro úpravu převolby klikněte zde.